Hayatımızın en önemli günü her anlamda kusursuz olmayı hak ediyor. Aşkınızı, mutluluğunuzu, saf bir romantizm ve şıklıkla yaşayabileceğiniz harika bir lokasyon, Saray Salon.. İhalesi yap-işlet modeli ile Şerif Naz tarafından alınmış olup, uygulaması ve dekorasyonu İnşaat Mühendisi Ali Türer tarafından yapılan salonumuz 2 Mayıs 2007'de tamamlanmış ve ilk organizasyona ev sahipliği yapmıştır.

2007 yılından bu yana hizmet veren işletmemiz, 800 kişi yuvarlak masalı, 120 kişilik tiyatro düzeni ile düğün, nişan, sünnet merasimi, nikah, kına gecesi, mezuniyet baloları, konser vb. organizasyonlara ev sahipliği yapmakta olup, deneyimli kadromuz ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sektöründe bir ilk olan işletmemizin salonunda değişebilen duvar ve yer armatürleri, duvar renkleri ile şık, sıcak bir ortam oluşturmuştur. 11 adet split tipi kliması ve havalandırması, otomatik jenaratörü, salonun köşelerinde yer alan 2 adet büyük duvar tipi projeksiyon perdeleri, profesyonel ses ve ışık sistemi, asansörlü (nikah anı için) sahnesi ile mutfağında gıda yönetmeliklerine uygun malzemelerin kullanıldığı, seçtiniğiniz menünün deneyimli kadromuz ile hijyenik ortamlarda yapıldığı bay-bayan sanatçı odalarının bulunduğu, gelin ve damadın rahatı düşünülerek konforlu bekleme odasının yer aldığı salonumuzda unutulmaz organizasyonlar için büyüleyici bir atmosfer oluşturulmuştur.

Paket programlarımızla hayatınızda bir defa yaşayacağınız en güzel gününüzü, size sevdiklerinizle güzel vakit geçirmekten başka bir iş bırakmamak, düğününüzle ilgili herşeyi Saray Salon'un büyüleyici  atmosferinde lüksün ve şıklığın birleştiği davetleri yaşatmak görevimizdir.* Evlenme ve Sünnet Düğünleri  * Nikah Törenleri Ve Kokteyleri  * Nişan Ve Kına Geceleri * Şirket Genel Kurul Toplantıları Yemekleri * Bayii Toplantıları * Özel Kutlama Eğlenceleri Ve Yemekleri * Eğitim Seminerleri * Mezuniyet Baloları * Konser Organizasyonları * Okul Geceleri