: Korku
  : Özgür Bakar
  : 2014 - Türkiye
  : 80 dakika
  : Halil Sezai Paracıkoğlu , Selim Erdoğan , Burak Sarımola , Turan Özdemir , Berke Hürcan
 
:

Dört arkadaşın çıktığı bir haftasonu tatili, kalacakları eve gelen istemedikleri bir misafirle birlikte kabusa dönüşür.
Feride, sevgilisi, ev arkadaşı ve arasını yapmayı düşündüğü Barkın ile haftasonu bir dağ evine gitmeye karar verirler. Fakat istenmeyen sürpriz misafir Canan´ın gelmesiyle yolculuk gergin başlar. Bu klasik başlangıç daha önce şahit olmadığımız türden bir bulmacaya Feride´nin gözünden bizi davet eder. Birbiri ardına gelişen korkunç olaylar başta Feride olmak üzere herkesi içinden çıkması imkansız olan, adeta bir labirentin içine hapseder.

 


:     

  : Animasyon, Komedi, Macera
  : Carlos Saldanha
  : 2014 - Brezilya
  : 101 dakika
  : Anne Hathaway , Jamie Foxx , Jesse Eisenberg , Leslie Mann , Jake T. Austin
 
:

Rio 2'de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır

 


:     
  : Komedi, Aile
  : Selçuk Aydemir
  : 2013 - Türkiye
  : 131 dakika
  : Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Devrim Yakut , Barış Yıldız
 
:

Orta Anadolu'daki bir köyde, 4 arkadaş imece usulü düğün yapmaya çalışınca işler birbirine girer ve planlanan evlilik sürprizler doğurmaya başlar... İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, başrollerde ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in oynadığı film. Filmin çekimleri Erzincan ve Sivas'ta yapılmıştır. 2 ay içinde 6 milyon seyirci barajını aşan film, Fetih 1453'ün rekorunu da geçerek Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmi olmuştur. İlk olarak 6 Aralık 2013'te gösterime giren film, 30 dakikalık bir eklemeyle 21 Mart 2014'te yeniden izleyicilerle buluştu.

 


: