:

Aksiyon, Gerilim, Suç

  : Aleksander Bach
  : 2015 - ABD
  : 105 dakika
  : Rupert Friend , Hannah Ware , Zachary Quinto , Ciaran Hinds , Thomas Kretschmann
 
:

Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Ajana bu görevde Katia adlı bir kadın yardımcı olacaktır, Katia bir yandan babasını bulmaya çalışmaktadır

 


:       :

Animasyon, Aile, Komedi

  : Pierre Coffin, Kyle Balda
  : 2015 - ABD
  : 109 dakika
  : Sandra Bullock , Steve Carell , Jon Hamm , Hiroyuki Sanada , Jennifer Saunders
 
:

Tarihin başlangıcından itibaren varolan minionlar, çağlar boyunca tek bir amaca sahip olmuştur: Kötü bir efendiye hizmet etmek. Bu uğurda dinozorlardan Firavun'a, Napolyon'dan Dracula'ya pek kişiyi deneseler de hepsinin sonu yok olmak olur. Sonunda Antarktika'ya yerleşip insandan uzak bir yaşam kurarlar. Ancak 1960'lı yıllar geldiğinde bir grup maceracı minion, Amerika'ya gider ve kendilerine yeni efendiler aramaya başlarlar.

 


:       :

Aksiyon, Komedi, Macera

  : Guy Ritchie
  : 2015 - ABD
  : 109 dakika
  : Alicia Vikander, Henry Cavill, Elizabeth Debicki, Armie Hammer, Misha Kuznetsov
 
:

Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğunda oturduğu casusluk filmi 1960'lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır. Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır. 1960'lı yılların popüler dizisinden uyarlanan filmin başrollerini Henry Cavill ile Armie Hammer paylaşıyor.

 


: